İletişim!!

darkchocolatebrownblog@gmail.com
darkchocolateblog@yahoo.com

16 Ekim 2013 Çarşamba

Down Under Naturals Şampuan ve Saç Kremi

Herkese mutlu bayramlar öncelikle..


Saçlarımı uzatmaya başladım. Bu benim için uzun bir aradan sonra ilk kez oluyor. Motivasyonum ise şu. Zaten 30 lu yaşlara doğru emin adımlarla ilerliyorum. Bir zaman sonra saçlarımdaki beyazlar iyice belirginleştiğinde muhtemelen sıkılıp kısa kullanacağım. Bari şimdi uzatıp tadını çıkarayım.

Bu sebepten şampuan ve saç kremlerine her zamankinden daha fazla dikkat eder oldum.

Down Under Naturals'ın argan serisinin şampuan, saç kremi, duş jeli ve vücut kreminden oluşan seyahat kitini tatile gitmeden önce almıştım.Her biri 30 ml olduğu için oldukça iyi fikir edinmiş oldum.
Şampuan ve saç kremi de oldukça güzel. Bir kere içerisinde zararlı diyebileceğimiz herhangi bir içerik yok. Köpürmesi ve temizlemesi oldukça güzel. Saçlarınız şampuandan sonra bile yumuşak kalıyor. Yani eğer saçlarınızda aşırı kuruluk probleminiz yoksa kremsiz bile yumuşaklık hissine sahip olabilirsiniz.

Benim saç kremine şampuandan daha fazla gönlüm kaydı. Çünkü saçlarımı hem yumuşacık yaptı hem de saçlarım kendi halinde kuruduktan sonra kendi dalgasını ortaya çıkardı. Bir daha şekillendirmeden yumuşacık saçlarım oldu. İçerisinde silikon vs de olmadığı için saçlarımı ağırlaştırmadı.

Serinin kokusu da muhteşem.

Fiyat olarak tam boyları 20-25 tl civarında. 4 lü seyahat kitinin fiyatı gratis te 12 tl. tek tek satılın 30 ml lik ürünler se 4 tl. Şu ara yeni deneyecek iki şampuanım var. Fakat saç kremi alışveriş listemde yerini aldı.

Diğer iki üründe gelecek postlarda yerini alacak.

Sevgiler :)


4 yorum:

 1. Güzel bir sayfa olmuş saygılar...

  YanıtlaSil
 2. Saç kremini merak ediyordum o zaman ilk fırsatta alacağım.

  YanıtlaSil
 3. Bu serinin kokusunu bir ben mi begenmedim acaba:(

  YanıtlaSil
 4. Merhaba,

  Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Sevgiler

  https://mommyslifetime.blogspot.com/

  YanıtlaSil