İletişim!!

darkchocolatebrownblog@gmail.com
darkchocolateblog@yahoo.com

23 Kasım 2012 Cuma

L'oreal Voluminous X5 Carbon Black Maskara

Herkese merhaba,

Bugün, yakında vedalaşacağımız bir rimelden bahsetmek istiyorum. Vedalaşsak da bir süre sonra tekrar bir araya geleceğiz çünkü kendisini çok sevdim.

Öncelikle kendisini baya bir hırpaladığımı aşağıdaki resimde göreceksiniz.Çünkü kendisnin etinden, sütünden, yününden yararlandım.

Hacim ve simsiyah kirpikler arıyorsanız budur. Ha kıvırır, uzatır mı. Hayır. İsminde ne yazıyorsa onu yapıyor.
Ortadan büyük ve çok sık, kıl yapıya sahip bir fırçası var. Uçlara doğru çok hafif daralıyor ki köşelere ya da alt kirpiklere uygulayabilelim. Fırça yapısından dolayı oldukça çok ürün alıyor. Biraz yoğun bir uygulama yapıyorsunuz. Örümcek bacağı gibi bir görüntü olmasa da yine de bir yoğunluk oluyor. Dikkatli uygulamak lazım fakat sonucunda simsiyah ve hacimli kirpikleriniz oluyor.

Bu maskarayla ilgili söyleyebileceğim iki negatif şey var. Birincisi çok zor çıkması. Gerçekten zamk gibi yapışıyor kirpiklere. Ben MAC makyaj temizleme yağı ile temizliyorum. İkincisi ise fiyatı. Neticede drugstore bir ürün ama maalesef bizim ülkemizde bu ürünler çok pahalı. Fiyatı 40 tl civarında.

Başta da dediğim gibi tekrar almayı düşünüyorum.

Sevgiler :))

5 yorum:

 1. Aah ah. Dogru soyluyosun. ABD'de bu urunler 7-8 dolar, bizde 30-40 TL. Tabii biz Amerikalilardan daha zenginiz ya! Kahrolsun Turk kadinina uygun fiyata bakimli olma hakki vermeyen devlet polikasi ve oppotunist sirketler! Zaten bize bu kaziklari atabilmek icin postayla alisveris yasagini getirdiler ya... Gel de isyan etme.

  YanıtlaSil
 2. Katılıyorum ve ben de isyan ediyorum. Birşeyleri yasaklayarak bir yere varılmıyor maalesef.

  YanıtlaSil
 3. Çok zor çıkmasına katılıyorum=) beni pandaya çeviriyor silerken=P

  YanıtlaSil
 4. Sorma. Zaten ertesi güne illa bir miktar kalıyor

  YanıtlaSil
 5. yarın %50 indirimli hemen bir tane daha kap :)

  YanıtlaSil