İletişim!!

darkchocolatebrownblog@gmail.com
darkchocolateblog@yahoo.com

5 Ekim 2011 Çarşamba

İtiraf ediyorum: Ben bir bronzer severim!-Dior Healthy Matte

Herkese Merhaba,
hergün en az bir yazım olmalı diye düşünüyorum ve iş yerindeki bilgisiyarımı kapatıp koşa koşa gelip evdekini açıyorum. Bu da beni çok mutlu ediyor:)

Bugün bronzerlar hakkında birşeyler yazmak istedim. Ben porselen beyazı biriyim. Beyaz olmayı da çok seviyorum. Fakat bronzer uygulamak, ne kadar beyaz olmayı sevsem de benim için ayrı bir keyif. Birincisi yüzüme canlı bir ifade katıyor. Kırmızı izlerim varsa onların rengini hafifletiyor. Ayrıca yüz yapısını belirginleştirmeye yarıyor.

Aşağıdaki resimlerde Dior Matte Bronzer Healthy Matte (Bu en açık rengi) rengini görebilirsiniz. Bu adı gibi cilde sağlıklı bir görüntü veren, mat olması dolayısıyla tüm yüze rahatlıkla uygulayabileceğiniz bir bronzer. İçinde bir miktar kızıllık var ki bu da güneşte yandığımızda cildimizde doğal olarak oluşan kızıllık gibi bir etki veriyor. Kesinlikle yapay durmuyor. Turuncumsu bir görüntü oluşturmuyor. Yapısından dolayı ciltte kat kat durmuyor. Yine alır mıyım? Evet!Son fotoğrafta kolumun iç kısmının beyazlığı takdire şayan gerçekten:) Burada baya yoğun uyguladım görünsün diye:)

8 yorum:

 1. elaselden sonra sende bronzer sever olarak aklımda kalacaksın o zaman bundan sonra:))güle güle kullan cnm..yüzün o kadar tatlı ve canlıki masallah, hiçbisi yapmasanda olur bence zaten=)

  YanıtlaSil
 2. :)) canım teşekkür ederim güzel kalbinden geçenler için. Elaselin yerini alamam ya o bir numaralı bronzer sever:)

  YanıtlaSil
 3. dior dior dior bence:) brozerları seviyorum allık olarak kullanabiliriyorum birazda kontür yapmak için çünkü çok beyazım öyle komple süremiyorum ama bayılıyorum:)

  YanıtlaSil
 4. özgecim ben de kocaman bir fırçayla sürebiliyorum bizim gibi beyazlara öyle gönlünce sürmek yok ah ah:)

  YanıtlaSil
 5. bronzer olsun taştan olsunnn ama dimi=))) bu da süpermiş, uzun vadede dior benim de listemde=)

  YanıtlaSil
 6. elaselcim aynen bronzer candır:D senin bronzer için uzun vaden ne kadar uzundur bilmiyorum:D

  YanıtlaSil
 7. Bu bronzer çok güzel ya, hiç indirime girmedi alamadım, çok üzülüyorum :(

  YanıtlaSil
 8. belki anneler gününde bir kampanya falan yakalarsın francescacım :)

  YanıtlaSil